جمعه, 1 تیر 1397

 

 

در راستای فرهنگ سازی مصرف بهینه آب: دیدار مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای با معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی کردستان

در این دیدار طرفین بر آگاهی بخشی و فرهنگ سازی مصرف بهینه آب تأکید نمودند  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کردستان، در راستای تفاهم نامه منعقد شده میان شرکت آب منطقه ای و جهاد دانشگاهی جلسه ای میان مدیر روابط عمومی شرکت و معاون فرهنگی جهاد برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، جعفری مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای بر اهمیت آگاهی بخشی و فرهنگ سازی مصرف بهینه آب تأکید نمود و گفت: شرکت در راستای سیاست های وزارت نیرو و شرکت مدیریت منابع آب ایران نسبت به فرهنگ سازی مصرف بهینه آب به ویژه در بخش کشاورزی اهتمام جدی دارد.

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای بدواً نسبت به دستیابی به اهداف تفاهم نامه منعقده فی مابین شرکت آب منطقه ای و جهاد دانشگاهی اظهار امیدواری نمود و گفت: در نظر داریم با اقدامات پیش بینی شده در این بخش و با استفاده از فرهنگ و ادبیات غنی کردستان، کارهای ویژه و ناب صورت پذیرد به طوری که برای سایر استان ها الگو شده و مورد استفاده قرار گیرد.

جعفری به اهمیت حفاظت و صیانت از منابع آبی و فرهنگ سازی مصرف بهینه و صحیح استفاده از آب اشاره و گفت: این وظیفه همه ماست که از این نعمت الهی استفاده درست نماییم.

شریفیان معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی هم ضمن ارائه پیشنهاداتی در زمینه نهادینه نمودن فرهنگ حفاظت از منابع آب و اصلاح الگوی مصرف، عناوین مورد توافق دو ارگان را که شامل تولید نماهنگ فاخر با مضمون آب، ایجاد کانال اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در شبکه های اجتماعی، درج مقاله و مصاحبه های مرتبط با موضوع آب و درج نمایه بنر تبلیغاتی در سایت های ایسنا و ایکنا کردستان به مدت یک سال برشمرد و آمادگی جهاد دانشگاهی را جهت انجام هر یک از اقدامات مذکور اعلام نمود.

در پایان بر همکاری هر چه بیشتر تأکید و مقرر گردید هر یک از طرح های پیشنهادی فوق الذکر سریعتر به مرحله اجرا گذاشته شود.

منبع خبر: مدیریت روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کردستان