جمعه, 23 آذر 1397

 

 

مانور زلزله و تخلیه اضطراری ساختمان اداری شرکت آب منطقه ای کردستان

در راستای ارتقای آمادگی و توان همکاران در مقابله با زلزله، مانور تخلیه اضطراری ساختمان اداری شرکت برگزار گردید  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کردستان؛ به مناسبت گرامیداشت هفته ملی ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی و برابر مصوبات جلسه بیست و پنجم کمیته مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت، مانور زلزله و تخلیه اضطراری ساختمان اداری ستاد شرکت آب منطقه ای کردستان در ساعت اعلام نشده برگزار شد.

در همین راستا با پخش صدای آژیر خطر، کلیه همکاران بلافاصله محل کار خود را ترک و به نقطه امن تعیین شده در فضای سرباز حیاط شرکت مراجعه نمودند.

مهندس شانظری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کردستان در جمع همکاران بعد از استقرار در محوطه، در خصوص لزوم آمادگی کلیه واحدها در برابر بلایای طبیعی محتمل و آمادگی فردی پرسنل تاکید نمود و اظهار امیدواری کرد هیچگاه با شرایط واقعی بحران زلزله دیگر مواجه نشویم.

وی همچنین سرعت تخلیه اضطراری را در حوادث، مهم برشمرد و تاکید کرد برگزاری اینگونه مانورها نتایج خوبی در تحلیل وضعیت موجود بدست داده و موجب ارتقاء میزان آمادگی؛ هوشیاری و تاب آوری همکاران را فراهم می آورد.

عرفان مومن پور رئیس گروه مدیریت بحران و پدافندغیرعامل شرکت ضمن تشریح برنامه های هفته ملی ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی در این حوزه به اهداف برگزاری مانور زلزله و تخلیه اضطراری اشاره نمود و گفت ارتقاء تاب آوری در مواجهه با بلایایی مانند زلزله، آسیب پذیری جامعه هدف را کاهش داده و نقاط ضعف و قوت ساختمانها را نمایان خواهد ساخت.

منبع خبر: مدیریت روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کردستان